Araçtan iner inmez flaşlar patladı! Ünlü şarkıcı sevgilisiyle partide boy gösterdi

İngiliz şarkıcı Dua Lipa, podyumların aranan modelleri olan Bella ve Gigi’nin kardeşi Anwar Hadid ile ilişkisini 2021 yılında noktalamıştı. Fransız yönetmen Romain Gavras ise aynı yıl şarkıcı ve oyuncu Rita Ora’dan ayrılmıştı.

Lipa ile Gavras’ın aşk yaşadığı ise geçtiğimiz mart ayında, ikilinin BAFTA Ödülleri sonrası katıldıkları partide öpüşürken görüntülenmesiyle ortaya çıkmıştı.

AŞK BİTTİ!

8 aylık aşkın bitişi ise geçtiğimiz aralık ayında İngiliz The Sun gazetesinde yer almıştı. İkilinin yollarını ayırdığı bildirilirken, ayrılığın sebebinin ünlü şarkıcının üçüncü albümünün yayınlanmasından önce şu anda yalnızca müziğine konsantre olmak istemesi olduğu ortaya atılmıştı.

Ancak Dua Lipa, kariyerine öncelik vermek istediğini söylemesine rağmen İngiliz oyuncu Callum Turner ile yeni bir aşka yelken açmıştı. İkilinin ilişkisi, dün geçtiğimiz ay Los Angeles’ta çıktıkları yemekte çekilen kareleriyle belgelenmişti.

GRAMMY’LERDEN SONRA PARTİYE GİTTİLER

Ünlü çift, son olarak hafta sonu gerçekleşen Grammy Ödülleri’nin ardından Chateau Marmont Oteli’nde düzenlenen partiye katıldı.

Parti için derin sırt dekolteli bir elbise tercih eden güzel şarkıcı, sevgilisiyle araçtan indiği anda etrafını paparazziler sardı. Turner, o anlarda Lipa’nın araçtan inmesine ve sonra yolunu bulmasına destek oldu.

Anbean kameralara yansıyan bu anlar, Turner ile Lipa’nın ilişkisinin gittikçe ciddileştiği yönünde yorumlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir