Starfield için FSR3 Güncellemesi Yayınlanacak

Bethesda Game Studios, AMD’nin Fidelity FX Super Resolution teknolojisi için en son versiyonunu bu ay Starfield oyununa dahil edecek.

Bethesda, FSR3 desteğinin önümüzdeki hafta Steam Beta ile birlikte Starfield oyununa dahil edeceğini açıkladı ve bu ayın sonlarında yeni özelliğin tüm PC oyuncularına paylaşılacağını belirtti.

Bethesda, NVIDIA için DLSS desteğini zaten sundu. FSR 3 özelliği de bu ayın sonunda oyuncularla buluşacak. Bunun yanı sıra AMD Fluid Motion Frames teknolojisi de oyuna dahil edilecek. Önümüzdeki hafta yeni özelliğin testleri yapılacak.

FSR3, NVIDIA kanadındaki DLSS için önemli bir rakip ve NVIDIA bandına da destek sunuyor. Bu bağlamda uzun vadede FSR, DLSS teknolojisini geride bırakabilir lakin hala ikisi de işlevselliğini koruyor.

Starfield öncesinde FSR 2 teknolojisini desteklemişti. Ancak sonrasında FSR 3 isteyen PC oyuncuları sayesinde güncelleme yapmak zorunda kaldı. Ayrıca FSR 3 özelliğini destekleyen diğer oyunlar arasında Avatar: Frontiers of Pandora ve Gaiden: The Man Who Erased His Name bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir